Username:

Password:

Fargot Password? / Help

Regulamin dotyczący zakupu oraz realizacji bonu upominkowego sklepów Art Barbara.

1. Zakupu bonu klient dokonuje poprzez wypełnienie formularza zamówienia na stronie internetowej www.artbarabra.pl

2. Składając zamówienie klient zobowiązuje się do odbioru oraz zapłaty zamówionego bonu upominkowego.

3. W przypadku wyboru płatności w formie przedpłaty, klient zobowiązany jest dokonać wpłaty w ciągu 7 dni od złożenia zamówienia.

4. Bon upominkowy zostanie wysłany w ciągu 3 dni od zaksięgowania wpłaty na koncie sklepów Art Barbara. O wysyłce bonu klient zostanie powiadomiony drogą mailową lub telefonicznie.

5. Jeżeli podczas składania zamówienia klient jako formę odbioru i płatności wybrał odbiór osobisty w jednym ze sklepów Art Barbara to odbiór bonu upominkowego będzie możliwy po otrzymaniu stosownej informacji od pracownika sklepu za pomocą poczty e-mail lub telefonicznie.

6. Bon upominkowy należy wykorzystać do końca 2018 roku. Po upływie tego terminu bon traci ważność i nie możliwości jego wykorzystania.

7. Bon upominkowy można wykorzystać na zakupy w ramach całego dostępnego asortymentu sklepów Art Barbara. W przypadku zakupów poniżej kwoty wartości bonu różnica nie jest zwracana. W przypadku zakupów powyżej kwoty wartości kuponu różnicę należy dopłacić podczas zakupów gotówką lub kartą płatniczą.

8. Osoba obdarowana nie ma możliwości wymiany bonu upominkowego na gotówkę.